icon-pociag
SPEDYCJA KOLEJOWA

Zależy Ci na optymalizacji kosztów ?

 Towary docierają drogą kolejową do miejsca docelowego szybciej niż drogą morską, a koszt wysyłki jest niższy niż transportem lotniczym.

Transport morski to idealne rozwiązanie dla przesyłek o dużych gabarytach, dla których czas tranzytu nie jest priorytetem. Taka forma przesyłki pozwoli zyskać oszczędności finansowe, jednak jej realizacja jest zdecydowanie dłuższym procesem. .Nasza firma z chęcią podejmie się każdego, nawet bardzo zawiłego zlecenia. Nie obawiamy się przewóz towarów tych o niestandardowych wymiarach i ilościach, ładunków konwencjonalnych przewożonych luzem, jak i zjednostkowanych a nawet tych delikatnych i kruchych, które wymagają szczególnego traktowania.

 

Nasze możliwości transportowe zwiększają się z każdym nowym klientem i wykonanym transportem. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz współpraca z zaufanymi partnerami w dziedzinie dostaw pozwalają zagwarantować naszym Klientom wytyczenie i dobór optymalnej trasy, sprawną koordynację wszystkich etapów transportu, szybką dostawę do różnych zakątków świata z zachowaniem ustalonych terminów dostaw.

Oferujemy transport kolejowy m.in. dla przewozów z i do Chin. Oferujemy możliwości organizacji zarówno wysyłek całokontenerowych, jak i częściowych – drobnicowych. 

Wykorzystujemy również transport kolejowy dla przewozów kontenerów do i z portów morskich.

Organizujemy transport przesyłek

Pełno kontenerowych FCL

Odbywa się z wykorzystaniem kontenerów uniwersalnych i specjalistycznych.

Drobnicowych (LCL)

Pochodzące od różnych nadawców ładunki 
drobnicowe zgromadzone w jednym kontenerze i transportowane do wyznaczonego 
punktu docelowego.

Specjalistycznych

Ładunki nienormatywne – ponad gabaryty, również transport towarów wymagających kontenerów z regulowaną temperaturą (reefery).

RO-RO

Pozwalający na bezpieczny przewóz pojazdów ciężarowych i gotowych, urządzeń dźwigowych, ciągników, naczep, urządzeń przeładunkowych, a także innego typu sprzętu ciężkiego.

Ponadto oferujemy

Zaufaj naszym pracownikom

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm naszych pracowników, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz współpraca z zaufanymi partnerami w dziedzinie dostaw pozwalają zagwarantować naszym Klientom wytyczenie i dobór optymalnej trasy, sprawną koordynację wszystkich etapów transportu, szybką dostawę.

Zapytaj przedstawiciela
o szczegóły oferty dotyczącej spedycji kolejowej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OFERCIE

Skontaktuj się z nami

NATANEX Logistics Poland, ul. Książkowa 51F, Warszawa,
NIP: PL7372190940. Nasi przedstawiciele pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.